Top

Letní nezbytnosti na cesty

Vybírám pro vás ty, za mne, nejvíc záchranářské a podpůrné. Co bych ale doporučovala vám všem, kdo zvážíte jejich pořízení před létem, je sejít se na konzultaci naší specialistkou na redukci a udržování váhy a trochu to s ní probrat.

F1 sáčky

Loni jsem byla na dovolené na Lipně a dala jsem si prázdniny od výživového poradenství. Řekla jsem si, že si nic nepovezu a v klidu se najím v restauracích. To přece nebude tak zlé. Občas bylo. Nabídka jídla byla v kvalitě, kterou můj zažívací trakt odmítal přijmout. Detaily vás nebudu zatěžovat. Zatímco děti byly nadšené, že maminka dovolí párek v rohlíku (ono často nebylo nic jiného k dispozici, vlastně ano, hranolky s kečupem), já jsem si v duchu přála dát si prostě jeden „jednoduchej, lehkej“ koktejl. Tak vás chci inspirovat k témuž. Když bude nejhůř, máte kam sáhnout.

InGel probiotika

Říká se, jak se v létě krásně hubne a všude je samá čerstvá zelenina a ovoce. Ano ano ano. A k tomu taky zmrzliny, grilovaná krkovička, hermelín na grilu a tak. Ke zpovědi nemusíme, každý sám sebe dobře známe. Tak pro nás, co cestujeme a užíváme si léta někdy až moc, záchranným pásem můžou být sáčky s probiotiky. Vaše střevní mikroflóra bude blahem bez sebe.

Thermojetics čaj

Pro vás, kdo si nechcete kromě krásných zážitků přivézt domů i 3 kila navrch. Pomáhá spalování tuků, udrží vaše tělo v pohotovosti a zredukuje následky všemožných letních hříšků.

A máme jich v rukávu ještě pár, které vám místa v kufru nezaberou moc a pohodu vám pomohou udržet, ať lítáte kdekoliv, zveme vás na „dovolenkovou konzultaci s Olgou“, nastavíte spolu váš letní stravovací režim a doplňky a Oli vytáhne z letního šuplíku pár tipů a triků, jak si léto co nejvíc užít „bez ztráty květinky“.

Znáte to, poskládat do kufru ty správné věci a naplánovat si, kolik že nechci na dovolené přibrat, může být někdy alchymie 😉

Krásné léto všem….

Katka

Share
Andrea Pudlovská

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#Wellnessia

Wellnessia footer 1Wellnessia footer 2Wellnessia footer 3Wellnessia footer 4Wellnessia footer 5Wellnessia footer 6Wellnessia footer 7Wellnessia footer 8
Wellnessia YouTube +420 603 460 311 info@wellnessia.cz Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Wellnessia
YouTube
+420 603 460 311
info@www.wellnessia.cz
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716

Cookie policy | Mapa webu

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716 | Cookie policy | Mapa webu