Top

Jak na mladý ječmen

Mladý ječmen – zelená vitální rostlinka, co nám všem ve Wellnessii dělá moc dobře. Pomáhá zvládnout stres, překyselení, i letní tropická vedra! To všechno není jen teorie, ale máme to vyzkoušené na vlastní kůži, vozíme ho s sebou všude, na školení i na dovolenou.

Mladých ječmenů je na českém trhu spoustu, nám se osvědčil instantní nápoj Ormus greens od Vitalvibe – obsahuje nejen mladý ječmen, ale i řadu dalších bylinek a také probiotika, která pomáhají udržet naše zažívání v optimálním chodu. Mladý ječmen je přímo nabytý vitamíny a minerály, které naše tělo nutně potřebuje a v dnešní době jich má obvykle nedostatek. Hotový nápoj má příjemnou chuť připravený jen s vodou, ale kdo chce, může přidat pomerančový džus nebo pár kapek citronu.

A takhle to vypadá u nás v kanceláři, když se do ječmene pustíme ve velkém:

jecmen

Karafa se zeleným pitíčkem pro všechny, ozdobená pomerančem, a všechno jde hned lépe.

Kdo má chuť tuhle lahůdku vyzkoušet? Pro ječmen se můžete zastavit u nás v kanceláři, a nezapomeňte, že je ideální i na cesty a letní dovolené, kdy nemáte každý den možnost dát si dostatek zeleniny! Pomůže vám vyrovnat se i se zpožděním letadla nebo s hektickým balením pár chvil před odjezdem.

Krásné letní dny všem! Vaše nutriční průvodkyně Olga

Share
Olga Filipová

Zatím žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.