Top

Jak se hubne s Wellnessií

Protože změna stravování a zdravé hubnutí není záležitostí jednoho setkání, staly se Komplexní programy jednou z našich nejvíce používaných, již léty prověřených metod.

Délka programů je od tří do osmi měsíců, což nám umožní opravdu pracovat s procesem změny životního stylu. Budeme zkoušet, hledat, ochutnávat, testovat a sledovat covaše tělo i psychika na nové dobroty říká. Dostanete spousty návodů, tipů a doporučení, které si ihned budete moci vyzkoušet a probrat jejich (ne)úspěšnost na příští konzultaci.

Jedna z nás, nutričních průvodkyň, vám bude během celého programu k ruce jako kouč i odborník; dostanete motivaci, podporu, informace a souvislosti, odpovědi na otázky, nakopnutí i pochvalu.

Kromě pravidelných konzultací je v programu zahrnuto ještě spousty dalších „pomůcek“ a aktivit, které budeme vybírat podle konkrétní potřeby – analýza organismu na přístroji InBody, recepty, seznamy na nákup, vzorky potravin, ochutnávky, bylinky a potravinové doplňky, společné nakupování a vaření.

 

44

 

Program dává možnost pomalého postupu při dělání tak zásadních změn, jako je stravování. Jídlo je hodně spojené s naší psychickou pohodou, společenskými událostmi a také našimi možnostmi. Když si dopřejete na tuto cestu několik měsíců a ještě máte k ruce nadšeného průvodce, tak máte mnohem větší šanci na pozitivní výsledek, než při čtení knížky nebo diety od kamarádky.

Programy si vybírají většinou lidé, kteří jsou sami odborníci ve svém oboru a ocení naše dlouholeté zkušenosti a možnost nechat se pro jednou také opečovat.

Jestli je pro vás Komplexní program vhodný nebo ne rozhodnete společně s poradcem na vstupní konzultaci.

Share
Admin

Zatím žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.