Top

Jídlo a antiaging

Stravováním k dlouhověkosti

Mám na sobě osobně vyzkoušené, že jídlem se dá podpořit kondice i zdravotní stav, mohu jím ovlivnit svoji náladu i krevní tlak. Když už vím, co mám dělat při únavě, stává se pro mě mnohem zajímavější otázka, co mám jíst, abych se do tohoto stavu vyčerpání vůbec nedostala.

K prevenci vyčerpání a tím i opotřebování organismu patří samozřejmě hlavně psychická pohoda, pohyb a odpočinek. Stále častěji ke mně však přichází výzkumy o tom, že národy, které se na planetě dožívají nejvyššího věku v dobrém zdraví a zářící vitalitou, mají kromě výše zmíněné pohody ještě jednu věc společnou – používají „elixíry mládí“.

Jak dobře víte, ve Wellnessii provázíme (už od roku 2001) klienty ke změně stravování a k nacházení vlastního jídelníčku, který vede k dobré kondici. Někomu pomůžeme zhubnout a upravit zažívání, jinému pak najít jídla optimální pro malé děti a zároveň reálná na přípravu. Stále častěji se na nás obrací lidé se zájmem o podporu zdraví a prevenci vážných onemocnění.

A tak jsme nakoukly pod pokličku toho hrnce, kterému se říká „stravováním k dlouhověkosti“. Jedná se o jednoduché principy z pradávných zdrojů moudrosti, staletími prověřené systémy, které lze snadno přidat k současnému stravování. Patří sem recepty na polévky, kombinace potravin, byliny, houby a kouzelné elixíry plné látek, které chrání a posilují buňky. A my je pro vás máme vyzkoušené a připravené.

Rádi se s vámi o naše poznání a zkušenosti podělíme, přijďte se nechat inspirovat.

Balíček stravováním k dlouhověkosti obsahuje:

 1. Konzultaci se zaměřením na potraviny a jídla speciálně podporující vitalitu, energii a prevenci vyčerpání organismu. Velmi jednoduché a praktické návody. Dostanete plán na podporu imunity a vitální energie vašeho těla.
 2. „Elixíry mládí“ v podobě rostlinek, bylinek a hub – výtažky z houby Reishi nebo Cordyceps, čínský posilující čaj He show wu.

Antiaging pro ženy: He show wu + Reishi

 • pro ženy, na které jsou kladené vysoké nároky
 • pro vyčerpané maminky s dětmi
 • pro manažerky, které si potřebují vytvořit „rezervoár“ energie
 • pro všechny, kdo potřebují dobře vyvážit stres a stravování

Výkonnost a adaptabilita: He show wu + Cordyceps

 • pro lidi na náročných manažerských pozicích
 • pro ty, jenž potřebují posílit a harmonizovat sexuální energii
 • pro vás, kdo se cítíte opakovaně nemocní a vyčerpaní
 • pro ty, kdo hledají účinnou a dlouhodobou posilu pro svůj imunitní systém
 • pro ty, kdo prožívají dlouhodobý psychický stres

Konzultace děláme osobně nebo přes Skype a balíček elixírů vám rádi pošleme poštou. Cena konzultace je 1200Kč. Cena doplňků je individuální, podle vašeho výběru. A jako bonus před Vánocemi je k balíčku dlouhověkosti přidaná 30 min konzultace po Skypu nebo osobně na téma: jak zvládnout Vánoce a nepřibrat.

Ať už se zastavíte na konzultaci, pořídíte balíček dlouhověkosti jako vánoční dárek nebo se potkáme přes Skype, těším se s Vámi na setkání.

Za celý Wellnessia tým

Monika Divišová

 

OBJEDNÁVKY NA KONZULTACI A BALÍČEK DLOUHOVĚKOSTI: recepce@www.wellnessia.cz nebo 603 460 311.

Share
Andrea Pudlovská

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#Wellnessia

Wellnessia footer 1Wellnessia footer 2Wellnessia footer 3Wellnessia footer 4Wellnessia footer 5Wellnessia footer 6Wellnessia footer 7Wellnessia footer 8
Wellnessia YouTube +420 603 460 311 info@wellnessia.cz Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Wellnessia
YouTube
+420 603 460 311
info@www.wellnessia.cz
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716

Cookie policy | Mapa webu

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716 | Cookie policy | Mapa webu