Top

Maminky, připravte se!

Žena, tím co jí, zásadně ovlivňuje zdraví svého dítěte již před početím a pak i v těhotenství. Proto je v tomto období nesmírně důležité, jak se stravuje.

Dokážete si představit, že budete mít nejen pohodové těhotenství, lehký porod, ale dítko, kterému dáte do vínku mnohanásobně vyšší šanci na to nemít: alergie, sníženou imunitu, hyperaktivitu a ekzémy?

Ať už se na miminko teprve chystáte, jste těhotná, kojíte nebo začínáte přikrmovat, umíme vám pomoci najít vhodné stravování pro vás i vaše miminko. Ve Wellnessii jsme nejen pomohli řadě klientek s přípravou na miminko, ale i v našem týmu nám jdou děti dobře od ruky, a tak máme bohaté osobní zkušenosti.

Jak vás můžeme podpořit? Během pár konzultací, které děláme i po telefonu nebo Skype, nastavíme váš jídelníček s plným respektem k vašemu životu – možnosti, zvyky, čas, chutě, zkušenosti, zdraví. Budete mít s kým se poradit, dostanete praktické tipy a motivaci, jak v tomto období, kdy nejde jen o vás, udělat to nejlepší.

Témata, která spolu můžeme řešit:

–          jak zvýšit šanci otěhotnění

–          očista organismu před těhotenstvím

–          podpora vývoje plodu a zdraví matky

–          optimální nabírání váhy v těhotenství

–          kterým potravinám se v těhotenství vyhnout a které naopak zařadit

–          výživa při kojení

–          příkrmy dětí

–          praktická realizace „chytrých“ doporučení v rodinném životě

Cena balíčku „Maminky připravte se“ je 2850Kč

Baliček obsahuje: 3 osobní nebo telefonické konzultace (50-60 min), osobní plán na postup v daném období s individuálními odbornými doporučeními v psané podobě – nápady na konkrétní jídla, potraviny a postupy.

„Když si vzpomenu na těhotenství a první roky mého prvního syna, nedá se to srovnat s pohodou, která panuje od početí toho druhého. V té době jsem totiž jedla už mnohem zdravěji. Holky z Wellnessie mě provedly nejen těhotenstvím, ale i změnou v režimu celé rodiny díky narození druhého kluka. Teď mám zdravé miminko i nové poznání: opravdu záleží na tom, co jím.“  Jana z Prahy

Těšíme se na vás!

Wellnessia tým

Share
Andrea Pudlovská

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#Wellnessia

Wellnessia footer 1Wellnessia footer 2Wellnessia footer 3Wellnessia footer 4Wellnessia footer 5Wellnessia footer 6Wellnessia footer 7Wellnessia footer 8
Wellnessia YouTube +420 603 460 311 info@wellnessia.cz Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Wellnessia
YouTube
+420 603 460 311
info@www.wellnessia.cz
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716

Cookie policy | Mapa webu

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716 | Cookie policy | Mapa webu