Top

Wellnessia a muži

Zdravíme z Wellnessie,

jsme tu sice samé ženy, ale s klidným srdcem vám můžeme říct, že s muži a jejich přístupem ke zdravé výživě se setkáváme dennodenně.

Nejčastěji doma ale i v rámci naší práce – ti, kdož většinou ve firmách rozhodují o tom, jestli se jim tam na pár měsíců nastěhujeme s naším projektem Jsme zdravá firma, jsou muži. A muži potřebují mít zkušenost s námi a důvěřovat tomu, že jim do jejich IT firmy nenaběhnou dvě lektorky makrobiotičky, veganky, co budou propagovat jenom tofu a tempeh a tím pro ně zdravá výživa končí i začíná.

Ne, opravdu jsme normální. I když jsme nutriční průvodkyně. A jako normální chápeme, že chlap, aby měl sílu, potřebuje k životu i steak (pokud mu chutná). A k tomu taky umíme vymyslet, aby ten steak byl v rovnováze s tím vším ostatním, co bude onen chlap jíst. Všeho tak akorát, všeho s mírou a hlavně chytře.

A tak možná víc, než by se mohlo zdát, jsme i expertky na výživu pro muže, protožemuži potřebují sílu a energii na práci a sami sobě si lezou na nervy, když jsou unavení a často nemocní a nemají chuť do života, do práce, na sex.

S tím vším vám umíme pomoct! Nejen programy pro muže má od nás z týmu na starosti Monika Divišová a Katka Literáková. A tyhle dvě, i když se usmívají, umí vytáhnout ze skříně metr a pořádně si s vámi, milí muži, to jídlo vysvětlit! Objednejte se k nám na konzultaci a dopřejte si Revizi jídelníčku nebo Restart.

Share
Olga Filipová

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#Wellnessia

Wellnessia footer 1Wellnessia footer 2Wellnessia footer 3Wellnessia footer 4Wellnessia footer 5Wellnessia footer 6Wellnessia footer 7Wellnessia footer 8
Wellnessia YouTube +420 603 460 311 info@wellnessia.cz Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Wellnessia
YouTube
+420 603 460 311
info@www.wellnessia.cz
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716

Cookie policy | Mapa webu

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716 | Cookie policy | Mapa webu