+420 777 123 456

Na Poříčí 38, 110 00 Praha 1

Top

Jsme zdravá firma!

Víte, co se u nás holek ve Wellnessii děje nového? Rozjely jsme krásný projekt Jsme zdravá firma. Teď už máme vše vyzkoušené a připravené, byly jsem jeho součástí v několika různých společnostech – Logio, ABS Jets, OpenOne, D.A.S., Renomia, Kofola a další. Je moc hezké vidět, jak stačí malá změna a dějí se velké věci.

Lidé lépe zvládají pracovní nasazení a stres, nejsou tolik nemocní, mají dostatek energie, stoupá jejich pracovní výkonnost, jsou kreativnější a efektivnější, a v práci jsou víc v pohodě. Pomáháme jim ozdravit a obměnit jídlo v kanceláři nebo občerstvení na poradách, v zasedačkách. Mrkněte na rozhovor s Monikou Divišovou a dozvíte se, co vlastně spojení „jídlo a práce“ znamená. A nebojte, zdravě jíst neznamená jen klíčit zrní nebo být vegetarián. Zdravé jídlo může vypadat krásně a ještě skvěle chutnat.

Projekt Jsme zdravá firma je určen firmám, které mají zájem vytvářet povědomí a podmínky pro zdravý životní styl svých zaměstnanců. Jedná se hlavně o workshopy na téma výživy s praktickými radami, ochutnávky zdravých svačinek a nápady na firemní občerstvení.

Podívejte se na naše krátké video. Je právě o změně ve firmě Logio a mluví za vše. Když pak budete mít chuť ho poslat dál na vedení u vás ve firmě nebo někomu, kdo má firmu, je ředitelem nebo manažerem a chtěl by podpořit své zaměstnance, kolegy, budeme moc rády a s chutí se pustíme pomoct změnit stravování v dalších firmách. Zdraví nás totiž baví!

Co je cílem projektu Jsme zdravá firma:

–      Zdraví a produktivní zaměstnanci.

–      Zaměstnanci, kteří vědí, jak jídlo ovlivňuje jejich energii a kreativitu. Ví, jak mohou svůj jídelníček jednoduše ozdravit.

–      Atraktivní zaměstnavatel.

Jak projekt Jsme zdravá firma může probíhat:

–     Změna občerstvení v zasedačkách na jídlo, které podporuje soustředění a dobrou kondici, návrh zdravých svačinek, ochutnávky a testování na místě, manuál a zaškolení personálu.

–     Workshopy, ochutnávka – společná akce pro větší skupinu, inspirace, praktické informace, zdravé dobrůtky, názorné fotografie používaných potravin a receptů.

Příklady témat workshopů:

  • Tak co mám tedy jíst – základní složení jídelníčku
  • Jak se zbavit závislosti na cukru
  • Co jíst na cestách
  • Seznam na nákup – základní zdravé potraviny
  • Plánování jídel „for Busy People“
  • Jak jíst tak, abych měl vždy dost energie
  • Výživou proti stresu
  • Potraviny pro mozek, jak při velké zátěži

–     Osobní nutriční koučink – pro opravdu vážné zájemce o změnu životního stylu

 

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky 777 600 854, 603 460 311, nebo pomocí emailu recepce@wellnessia.cz

Upřesníme si vaše požadavky a následně sestavíme nabídku přímo pro vaši firmu.

Share
Admin

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#Wellnessia

Wellnessia footer 1Wellnessia footer 2Wellnessia footer 3Wellnessia footer 4Wellnessia footer 5Wellnessia footer 6Wellnessia footer 7Wellnessia footer 8
Wellnessia YouTube +420 603 460 311 info@wellnessia.cz Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Wellnessia
YouTube
+420 603 460 311
info@www.wellnessia.cz
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716

Cookie policy | Mapa webu

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716 | Cookie policy | Mapa webu