+420 777 123 456

Na Poříčí 38, 110 00 Praha 1

Top

Firma na talíři

Kvalitní jídlo má pozitivní vliv na pracovní výkony zaměstnanců. Špatné stravování naopak vede k častějším absencím, stresu a horším pracovním výsledkům. Věděli jste, že kvalitním jídlem lze podpořit týmovou práci, komunikační a prezentační dovednosti nebo produktivitu?

Firma na talíři je projekt společnosti Edenred jako součást jejich CSR (společenské odpovědnosti) a našeho Wellnessia týmu. Máme na starosti jeho odbornou koncepci a také ho kompletně do firem realizujeme.

Před dvěma lety se v Edenredu doslechli o našem celostním nedogmatickém přístupu ke zdravé výživě a oslovili nás ke spolupráci. Díky zkušenostem z našeho projektu Jsme zdravá firma, pro nás bylo hračkou připravit celý vzdělávací program do firemního prostředí.

Hlavní myšlenkou je motivovat zaměstnance na téma zdravé jídlo. Přinášíme jim důvody, informace, nápady a podporu k tomu aby si každý mohl udělat ten svůj krok směrem ke zdravějšímu stravování. Součástí projektu jsou zážitkové workshopy, ukázky vaření, zavedení zdravého občerstvení na porady, diagnostika těla na přístroji InBody nebo osobni konzultace. Vždy přivezeme spousty dobrot na ochutnávání

Od zpuštění projektu Firma na talíři na začátku roku 2016 jsme naladili na zdravou vlnu již celou řadu společností. Každá firma je jiná a tak je to pro nás vždy velké dobrodružství, někdy i velký výlet. Jeli jsme za vámi přes půl republiky do Mohelnice, ale ne vždy musíme tak daleko, Firmy na talíři jsou i v Praze nebo jejím okolí.

Například Fortuna, Hager Electro, ale i menší společnosti, např. Český Institut pro akreditaci nebo rodinná firma Bill. Letos jsou na řadě další a projekt bude pokračovat i příští rok!

Do Firmy na talíři se může přihlásit jakákoliv firma, která to s jídlem a se zdravím svých lidí myslí opravdu vážně. Pokud Firma na talíři zapadá přesně do vaší firemní kultury, máte velkou šanci získat od firmy Edenred příspěvek na realizace projektu. Přihlaste se už teď na práce a život.cz.

A jak projekt Firma na talíři reálně vypadá a co může firmě přinést? Podívejte se na video ze společnosti Fortuna a dozvíte se víc.

Share
Andrea Pudlovská

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#Wellnessia

Wellnessia footer 1Wellnessia footer 2Wellnessia footer 3Wellnessia footer 4Wellnessia footer 5Wellnessia footer 6Wellnessia footer 7Wellnessia footer 8
Wellnessia YouTube +420 603 460 311 info@wellnessia.cz Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Wellnessia
YouTube
+420 603 460 311
info@www.wellnessia.cz
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716

Cookie policy | Mapa webu

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716 | Cookie policy | Mapa webu