+420 777 123 456

Na Poříčí 38, 110 00 Praha 1

Top

Jarní očista

Je tu duben a s ním opět přichází čas očisty. Nebudeme vám znovu opakovat, co to vlastně očista je a proč je pro náš organismus důležitá – to se dočtete v našem článku.

Pokud to s očistou myslíte vážně, z vlastní zkušenosti doporučujeme pustit se do toho ve velkém – začněte s očistou třeba ve vaší domácnosti. Proberte spižírnu, čistící přípravky i všechny lahvičky co vám stojí v koupelně na vaně. A to, co nepoužíváte (vsadíme se, že najdete pár věcí, které jste ani neotevřeli) prostě vyhoďte nebo pošlete dál.

Když už jsme narazili na koupelnu, představte si, čemu všemu je naše pokožka během dne vystavená – prach, smog, kouř, mráz, slunce. Rozmarům počasí se nevyhneme a auta ze dne na den asi také jezdit nepřestanou, takže bychom alespoň mohli změnit to, co můžeme ovlivnit my sami, co říkáte?

Oblečení, které máme na sobě, je málokdy čistě bavlněné, natož z bio bavlny, syntetické materiály nás doslova dusí a korunu všemu nasadíme agresivním pracím práškem. Být v kůži naší kůže, asi pěkně poděkuji a půjdu o dům dál. O pokožku je třeba pečovat s láskou, čas, který ji věnujeme, se nám vrátí, a hlavně, máme přeci jen jednu na celý život!

Naši klienti se nás často ptají, jak o sobě pečujeme my. My z Wellnessie máme v oblibě (mimo jiné) výrobky české firmy Tierra Verde. Jejich produkty se nám osvědčily pro každodenní použití, jsou ekologicky šetrné, krásně voňavé a v pracím prášku s přídavkem stříbra pohodlně vyperete i funkční textil. Navíc se nemusíte bát o své dvounohé a čtyřnohé miláčky, že by se jim něco stalo – mytí džbánku na vodu octovou vodou se sodou je rozhodně praktičtější a když se někdo omylem napije, nemusíte hned letět do nemocnice.

Skvělé jsou výrobky značek jako Nobilis Tilia nebo Weleda. Najdete je třeba v obchůdku Country Life s přírodní kosmetikou na Praze 1. Všechno tam tak krásně voní!

A v očistě můžete zajít dál – proberte spižírnu, šatnu, skříně, šuplíky a přebírejte a přebírejte. Je to skvělý relax a ten výsledek stojí za to, držíme palce!

Wellnessia

Share
Andrea Pudlovská

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#Wellnessia

Wellnessia footer 1Wellnessia footer 2Wellnessia footer 3Wellnessia footer 4Wellnessia footer 5Wellnessia footer 6Wellnessia footer 7Wellnessia footer 8
Wellnessia YouTube +420 603 460 311 info@wellnessia.cz Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Wellnessia
YouTube
+420 603 460 311
info@www.wellnessia.cz
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716

Cookie policy | Mapa webu

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716 | Cookie policy | Mapa webu