+420 777 123 456

Na Poříčí 38, 110 00 Praha 1

Top

Nutriční průvodkyně a lektorky

Nadšené, profesionální a normální holky připravené podělit se o svoje
znalosti i zkušenosti a podpořit vás na cestě ke zdraví skrze jídlo.

mkdf-team-image

Monika Divišová

„Jíme několikrát denně. Myslíš, že to opravdu nemá vliv na to, jak se dnes cítíš?“

je lektorka, nutriční průvodkyně a zakladatelka firmy Wellnessia. Stovkám lidí pomohla najít vlastní způsob zdravého stravování a tím pozitivně ovlivnit svoje zdraví a kvalitu života. Je autorkou systému celostního nutričního poradenství, které učí nejen odbornou veřejnost. Její laskavý a pevný přístup dokáže pohnout i s dlouholetými návyky, její vášeň pro zdraví je nakažlivá.

mkdf-team-image

Kateřina Literáková

„Jídlo je mojí celoživotní vášní i největší výzvou.“

je lektorka, celostní nutriční průvodkyně a koučka v oblasti psychologie výživy, maminka dvou úžasných dětí, spokojená manželka a nadšená věčná pozorovatelka souvislostí mezi jídlem, tělem a duší. Učí klienty naslouchat moudrosti vlastního těla, najít vyrovnaný vztah k jídlu a vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Inspiruje se tradiční čínskou medicínou a všechny teoretické poznatky přenáší do své kuchyně i do kuchyní svých klientů.

mkdf-team-image

Hana Střelečková

„Nejraději mám nadšení klientů, když začínají vidět výsledky.“

je lektorka a wellness koučka, expertka na sportovní a dětskou výživu. Již mnoho let připravuje osobní jídelníčky klientům a ukazuje jim nové pohybové aktivity, pro které se jí daří nadchnout i největší odpůrce pohybu. Momentálně prochází intenzivním studiem „výživy se synem Adámkem“.

mkdf-team-image

Michaela Ptáčková

``Jídlo je dar, nikoli samozřejmost.``

je celostní výživová průvodkyně a masérka s vášní pro bylinky a aromaterapii. K výživě a přírodní léčbě ji přivedly vlastní zdravotní problémy, na které byla západní medicína krátká. Míša se k radosti svých klientů vydala cestou celostního přístupu ke zdraví. Ctí individualitu každého jedince a baví ji nacházet souvislosti a dlouhodobá řešení vedoucí k celkové pohodě člověka. Opírá se o své zkušenosti a propracovaný systém tradiční čínské medicíny propojený s moudrostí našich předků.

mkdf-team-image

Barbora Hanušová

„Jídlo nás tvoří. Je jenom na nás, co si dáme a čím se staneme.“

je výživová průvodkyně dospělých i odbornice na dětskou výživu a poradkyně při potížích s kojením. Se zdravou výživou se tváří v tvář střetla po narození syna, který trpěl alergií na kravské mléko, což byl mocný impuls ke změně celkového způsobu jejich stravování. Bára se stala průzkumnicí světa nových a rozmanitých potravin, a svoje vlastní objevy propojila s teorií během studia na Akademii léčivé výživy. Dobře ví, že co dělá jednomu dobře, druhému svědčit nemusí. Ze šuplíku při své práci vytahuje podle potřeby teorii výživy podle pěti elementů či tradiční čínskou medicínu.

Produkční tým

Poznáte je podle toho, že mají na starosti vše, co není na první pohled tak vidět.
Díky nim vše běží jako po drátku – kancelář, sociální sítě, finance i obchod.

Lucie

Lucie Semeráková

má dlouhodobě na starost finance a marketing. Zároveň koordinuje a hlídá naše projekty. Lucka je akční, má tříletou dceru Elišku, miluje běhání a nebojí se žádné výzvy.

Jana

Jana Veselá

je pevnou podporou našeho týmu, stará se o celý provoz Wellnessie. Projela kus světa, zažila velké věci a do Wellnessie přinesla nadšení, důvěru a pevnost.

Andrea

Andrea Pudlovská

je aktuálně ve velké životní roli jménem „maminka“. Kromě toho se stará o podporu prodeje externě a na dálku nám je pomocnou rukou. Ke zdravému životnímu stylu ji přivedlo nejen studium ekologie na vysoké škole, ale i hledání cesty ke svému vlastnímu zdraví.

Jednou nohou s námi

Zrovna jsou na mateřské dovolené (kdo to nazval dovolená?!), věnují se i jiným projektům nebo studují,
aby vám mohly pomáhat ještě lépe. Pořád jsou ale součástí týmu.

Helena

Helena Březinová

věčná optimistka, která je neustále plná energie, ale zároveň stojí pevně nohama na zemi. Helča má bohaté zkušenosti z řízení vlastní firmy, umí to s čísly a rozumí financím. Je tedy podporou našeho týmu na poli financí, práva a obchodu.

Jana

Jana Divišová

zakladatelka a spolumajitelka Wellnessie. Chodíme si k ní pro radu i podporu, někdy nakopne a vždy vyslechne. Také sedí v naší firemní „Radě moudrých babiček“.

Olga

Olga Filipová

je nutriční poradkyně tělem i duší. Ve 26 letech opustila svět bankovnictví a vydala se na cestu zdravé výživy a sportu. Olga je rychlá, vtipná a nekompromisní. Momentálně si užívá mateřské dovolené se synem Maxíkem.

1600

Objednat vstupní konzultaci

90 – 120 minut. Nezávazně.

Chcete nás poznat? Přijďte a něco spolu určitě upečeme…

1600

Objednat vstupní konzultaci

90 – 120 minut. Nezávazně.

Chcete nás poznat? Přijďte a něco spolu určitě upečeme…

#Wellnessia

Wellnessia footer 1Wellnessia footer 2Wellnessia footer 3Wellnessia footer 4Wellnessia footer 5Wellnessia footer 6Wellnessia footer 7Wellnessia footer 8
Wellnessia YouTube +420 603 460 311 info@wellnessia.cz Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Wellnessia
YouTube
+420 603 460 311
info@www.wellnessia.cz
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716

Cookie policy | Mapa webu

Copyright 2016© Wellnessia s.r.o., IČ: 48111716 | Cookie policy | Mapa webu